Aktualności

  • Jaroch z profesjonalnym kontraktem na 4 lata

Napastnik juniorów starszych Pogoni Szczecin - Gracjan Jaroch - podpisał profesjonalny kontrakt z klubem. Umowa została zawarta na cztery lata. 


- Gdy ściągaliśmy go trzy lata temu, wiedzieliśmy, że ma duży potencjał - powiedział dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk. - W zeszłej rundzie w juniorach starszych pokazał, co potrafi. 

Osiemnastoletni zawodnik w zeszłym sezonie grał w Centralnej Lidze Juniorów. Jako napastnik zdobył trzynaście trafień, z czego osiem w rundzie wiosennej. Z kolei młodzi Portowcy w zachodniej grupie zajęli drugie miejsce i awansowali do półfinału. W gronie czterech najlepszych zespołów Jaroch był najskuteczniejszym strzelcem (4 gole), a podopieczni Pawła Crettiego zdobyli srebrne medale. 

- Zrobił ogromny postęp w ciągu roku - powiedział prezes Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin Dariusz Adamczuk. - Zapracował na podpis pod umową. Pokazał, że przy sporej ilości pracy można piąć się w górę.

Jaroch w trakcie letniego okresu przygotowawczego trenuje z Pogonią II Szczecin.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4086

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...