Aktualności

Mecz Pogoni Szczecin z Wartą Poznań już za dwa dni w Grodzisku. Portowcy przygotowują się do tego spotkania na własnych obiektach po chwili wytchnienia.


- Nie lubimy tłumaczenia się, ale to prawda, że mecze w Lidze Konferencji kosztowały nas dużo energii. Później nie byliśmy w stu procentach gotowi na niedzielne spotkania. Z Jagiellonią najważniejsze były trzy punkty, o które walczyła drużyna jako jedność. Drużyna potrafiąca cierpieć jeden za drugiego. I to pokazuje jakość nas jako drużyny - mówi w rozmowie z klubową telewizją Jean Carlos Silva. - Teraz mieliśmy czas na odpoczynek, czas na przygotowanie do meczu i będziemy znów Pogonią jaką wszyscy znają. Styl będzie zdecydowanie lepszy.

Dla Pogoni będzie to czwarty mecz ligowy w sezonie 2022/2023.

- Mamy na koncie dwa zycięstwa po ciężkich przeprawach. Jest dobrze choć nie perfekcyjnie, a tak powinno być. Wiemy, jak gra Warta i będziemy musieli być cierpliwi posiadając piłkę. Musimy zagrać na sto procent. Jak zrobimy wszystko tak jak należy, nie powinniśmy mieć w niedzielę problemu - dodał uśmiechnięty skrzydłowy.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4707

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...