Aktualności

  • Kibice apelują do kibiców! Widzimy się na meczu!

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" za pomocą Facebooka zaapelowało do innych fanów Dumy Pomorza o obecność na piątkowym meczu z Koroną Kielce. Pełną treść prezentujemy poniżej.


Drodzy Kibice,

Przed nami kolejny już sezon na Twardowskiego. Z wizytami na Twardowskiego wiąże się oczywiście wspieranie Dumy Pomorza głośnym dopingiem. Sercem stadionu jest Młyn i to z niego musi wychodzić głośny doping, by reszta stadionu mogła dodać i swoją część.

Już w ten piątek o godzinie 18.00 mecz z Koroną Kielce, z którą nigdy nie przegraliśmy na Twardowskiego.

Zapraszamy wszystkich kibiców, zarówno ze Szczecina, jak i innych miejscowości, a w szczególności nasze Fan Cluby na to spotkanie. Zapraszamy na Młyn, tam gdzie nasze miejsce. Osoby ze Szczecina gorąco zachęcamy do przybycia na stadion, albowiem macie niewątpliwe szczęście i okazję do przybycia na nasz obiekt. Ludzie spoza Szczecina muszą włożyć więcej wysiłku, by móc uczestniczyć w meczach domowych naszej Pogoni. Niektórzy robią dodatkowe 50, 100, 200 czy 500 kilometrów w jedną stronę, by móc zasiąść na naszym klimatycznym stadionie.

Portowcy ze Szczecina – doceńcie to, że macie Pogoń na miejscu i możecie ją wspierać. Każdy z nas chce by Szczecin znaczył coś na mapie Polski – wspieranie Szczecina choćby przez sport daje Wam taką możliwość. Bądźcie dumni z pochodzenia i dajcie coś od siebie. W tym miejscu chcielibyśmy gorąco podziękować kibicom spoza Szczecina, że znajdują czas, sposoby, chęci a także pieniądze by dotrzeć na nasz stadion i dopingować Pogoń oraz tym szczecinianom, którzy mimo wszystko przychodzą na nasz stadion, a zwłaszcza na Młyn.

W związku z nowym sezonem chcemy przekazać Wam kilka informacji organizacyjnych jak się zachowywać w sektorach 10-12:
– całkowity zakaz wchodzenia z alkoholem na Młyn.
– w sektorach 10-12 wszyscy stoją.
– chcesz oglądać mecz na siedząco, zapraszamy na inne sektory.
– w trakcie meczu na dole znajduje się starszyzna oraz grupa Ultras.
– młodzież oraz płeć piękną zapraszamy na wyższe rzędy Młyna.
– nie kręcimy filmów, nie robimy zdjęć, a dopingujemy.

Pamiętacie doping na ostatnich 2 spotkaniach? Teraz już od tego meczu zaczynamy z wysokiego C!

Nie wstydź się i przyjdź na młyn ! Starszyzno – czekamy na Was na dole!

Do zobaczenia bracia w piątek na Młynie !

Na sam koniec zachęcamy do wsparcia i wrzucania pieniędzy do puszek na oprawy. Będziemy czekać na Was z puszkami w nowym miejscu, konkretniej przed kołowrotkami na każdą strefę. Przygotujcie kilka złotówek i śmiało wrzucajcie do puszek!

Pozdrawiamy,
SKPS Portowcy

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5557
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...