Aktualności

  • Kibice podziękowali Kostasowi i Kuchemu

To już tradycja. Po piątkowym treningu przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" spotkali się z Konstantinosem Triantafyllopoulosem i Michałem Kucharczykiem, aby podziękować im za czas spędzony w Szczecinie i grę w barwach Dumy Pomorza w imieniu całej społeczności kibicowskiej.


- Dziękujemy wam panowie za ten czas spędzony w Pogoni. Dziękujemy za charakter, którym naznaczyliście tę drużynę. Dziękujemy za medale, które wywalczyliście. Pamiętajcie o tym, że bramy stadionu imienia Floriana Krygiera są dla Was zawsze otwarte - powiedział Maciej Kasprzyk, prezes SKPS Portowcy w obecności całej drużyny i sztabu szkoleniowego.

Obaj piłkarze nie kryli wzruszenia. Kostas w Pogoni spędził ostatnie cztery lata. Kuchy reprezentował barwy Dumy Pomorza przez ostatnie trzy sezony. Obaj zdobyli z Pogonią dwa brązowe medale. Wierzymy, że jutro będzie jeszcze okazja do radości z powodu trzeciego.

Raz jeszcze dziękujemy panowie!

DSC7012

DSC7014

DSC7015

DSC7017

DSC7018

DSC7022

DSC7024

DSC7025

DSC7026

DSC7034

DSC7035

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4153

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...