Aktualności

  • Kiedy drużyny Ekstraklasy wznawiają treningi?

Już w sobotę piłkarze Pogoni Szczecin mają stawić się w klubie i rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy. Będzie to jeden z najszybszych powrotów do pracy treningowej wśród zespołów najwyższej klasy rozgrywkowej.


Z tego co usłyszeliśmy jeszcze w grudniu, piłkarze Pogoni mieli wrócić do pracy kilka dni później, ale zarząd klubu podjął decyzję o tym, że zajęcia mają rozpocząć się już 3 stycznia. Tego dnia do pracy wracają też piłkarze Arki Gdynia i GKS-u Katowice, a dzień wcześniej pracować zaczną zawodnicy Korony Kielce.

DATY STARTU PRZYGOTOWAŃ DRUŻYN EKSTRAKLASY

02.01 - Korona Kielce
03.01 - Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, GKS Katowice
04.01 - Legia Warszawa
05.01 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Motor Lublin, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź, Radomiak Radom
07.01 - Cracovia, Lech Poznań, Wisła Płock, Raków Częstochowa
08.01 - Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice

 

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2667

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.