Piłkarze rezerw Pogoni Szczecin przegrali na własnym obiekcie z Bałtykiem Gdynia 0:3. Jest to o tyle zaskakujące, że o sile zespołu rezerw stanowili w zasadzie piłkarze jeśli nie grający to trenujący z pierwszym zespołem.

Spotkanie nie obfitowało w znaczną liczbę sytuacji strzeleckich. W 14. minucie Kowalczyk zacentrował piłkę w pole karne. Trafiła ona do Kitano, ale jego uderzenie zatrzymał Matysiak. 10 minut później Bałtyk już prowadził. Zyska wykorzystał dośrodkowanie i strzałem głową pokonał Słowika.

Po przerwie Portowcy próbowali odrobić straty. Blisko gola w 65. minucie był Kort, ale jego strzał na raty i dość szczęśliwie złapał bramkarz rywali. Końcówka spotkania należała jednak do Tomasza Bejuka. Napastnik Bałtyku najpierw dość szczęśliwie umieścił piłkę w bramce po kiepskim wybiciu Kujawy, a na kilka minut przed końcem wykorzystał sytuację sam na sam ze Słowikiem.