Aktualności

Prawdziwy kibic nie reprezentuje swoich barw tylko i wyłącznie na meczach. Prawdziwy kibic zabiera barwy również ze sobą na wakacje. 


Mamy konkurs dla prawdziwych kibiców, w którym możecie wygrać bezpłatną wycieczkę podwodną z barwami (fotki spod wody zagwarantowane), a jeśli się Wam spodoba, otrzymacie dodatkowo rabat na kurs nurkowy PADI. Sponsorem nagród jest szkoła nurkowa „Pasja Nurkowania”. Znajdziesz ich też TUTAJ!

Aby wziąć udział w konkursie, prześlijcie zdjęcia pt. „z Pogonią na wakacjach”. Każde z nich zostanie nagrodzone rabatem na kurs nurkowy Open Water Diver, a autorom trzech zwycięskich fotek zagwarantujemy niesamowite przeżycia podczas podwodnej wycieczki (oczywiście z barwami) i z  instruktorem nurkowania.

Zdjęcia wysyłajcie na adres mailowy biuro@pogonsportnet.pl

Termin przyjmowania zdjęć do konkursu wyznaczamy na 3 września 2017r. 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Maciek Bratkowski
Żródło: własne
Wyświetleń: 3897

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...