Aktualności

  • Konstantinos Triantafyllopoulos i Michał Kucharczyk odchodzą z Pogoni

Po zakończonym sezonie 2022/23 Konstantinos Triantafyllopoulos i Michał Kucharczyk opuszczą Pogoń Szczecin. Obaj piłkarze wypełnią swoje umowy i rozstaną się z klubem.


Kostas trafił do Pogoni latem 2019 roku i spędził przy Twardowskiego 4 pełne sezony. W granatowo-bordowych barwach rozegrał 110 spotkań, na które złożyło się:

- 101 meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, w których strzelił 5 bramek
- 4 spotkania UEFA Europa Conference League
- 5 meczów Pucharu Polski

"Kuchy" związał się z Pogonią latem 2020 roku i reprezentował granatowo-bordowe barwy przez 3 pełne sezony. W tym czasie rozegrał z gryfem na piersi 79 meczów, na które złożyło się:

- 72 spotkania PKO Bank Polski Ekstraklasy, w których strzelił 11 bramek
- 1 mecz UEFA Europa Conference League
- 6 spotkań Pucharu Polski i 1 strzelony gol

Obaj piłkarze byli silnymi ogniwami drużyny, która w sezonach 2020/21 i 2021/22 plasowała się na najniższym stopniu podium Mistrzostw Polski. Obaj wciąż mają szansę na to, by na swojej szyi zawiesić trzeci brązowy medal z rzędu.

Oficjalne pożegnanie obu zawodników odbędzie się bezpośrednio przed meczem ostatniej kolejki z Radomiakiem Radom. Bądźcie na trybunach odpowiednio wcześniej, by godnie podziękować Kostasowi i Michałowi za lata spędzone w Pogoni!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 4591

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...