Nie tylko Pogoń Szczecin ma problem w związku z Koronawirusem. Testy na jego obecność przeszli zawodnicy Podhala Nowy Targ i wyniki nie są optymistyczne.
Zawodnicy Podhala testy przechodzili we wtorek. Były to badania serologiczne, czyli pobierano im próbki krwi. W ich wyniku okazało się, że kilku piłkarzy może być nosicielami wirusa. Z naszych informacji wynika, że chodzi o czterech piłkarzy. Teraz czekają ich badania wymazowe, które dadzą pewny rezultat.
Zawodnicy Podhala Nowy Targ mieli dziś rozegrać wyjazdowy mecz ligowy z Siarką Tarnobrzeg. Ze względu na wyniki piłkarzy mecz został odwołany, a klub z Nowego Targu zawiesił treningi.
W związku z tymi wydarzeniami, zaplanowany na niedzielę mecz Pucharu Polski stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.