Aktualności

Przygoda Konstantinosa Triantafyllopoulosa z Pogonią Szczecin dobiega końca. Wszystko wskazuje na to, że kontrakt piłkarza wygasający z końcem czerwca nie zostanie przedłużony, ale inne kluby już interesują się zawodnikiem.


Triantafyllopoulos trafił do Pogoni Szczecin w lipcu 2019 roku. Przez cztery lata był ważną postacią w zespole Dumy Pomorza. Rozegrał dla niej do tej pory 110 oficjalnych meczów w których strzelił pięć bramek. Środkowy obrońca w zasadzie przez cały ten czas pełnił rolę etatowego środkowego obrońcy wraz z Benediktem Zechem. Miejsce w składzie na rzecz Danijela Loncara stracił dopiero na początku kwietnia.

Według informacji greckiego serwisu Sportime, Kostas znalazł się na celowniku greckiego OFI Kreta. Obecnie zespół ten zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli tamtejszej ligi. Po wygaśnięciu umowy z Pogonią piłkarz może związać się z nowym klubem bez odstępnego.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 8126
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...