Sebastian Kowalczyk w piątkowym meczu z Miedzią Legnica dopisał do swojego dorobku trzy gole i asystę. Dzięki temu zaliczył solidny awans w klasyfikacji kanadyjskiej Dumy Pomorza.
Do tej pory liderem klasyfikacji był Pontus Almqvist, który miał na swoim koncie według oficjalnych statystyk PKO BP Ekstraklasy 7 punktów (3 gole i 4 asysty). W piątek do tego wyniku dobił Kamil Grosicki (6 goli i 1 asysta).
Po zaliczeniu trzech goli i jednej asysty Kowalczyk dobił do czołówki, bo łącznie ma na swoim koncie sześć punktów. Wyprzedził dzięki temu Damiana Dąbrowskiego, który ma na swoim koncie 5 punktów.
KLASYFIKACJA KANADYJSKA POGONI
7. Almqvist, Grosicki
6. Kowalczyk
5. Dąbrowski
4. Bartkowski
3. Biczachczjan, Zahović
Więcej punktów w klasyfikacji kanadyjskiej całej ligi od Almqvista i Grosickiego mają: Gual, Davo, Wolski (10), Hamulic, Imaz (9), Nowak i Paixao (8).
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Trwa ładowanie komentarzy...