Aktualności

  • Kryspin Szcześniak wypożyczony do Górnika Zabrze

Obrońca Pogoni Szczecin Kryspin Szcześniak został wypożyczony do Górnika Zabrze. Wypożyczenie obowiązuje do końca sezonu 2022/23 i zawiera opcję wykupu zawodnika.


Poprzednie dwa sezony Szcześniak spędził na wypożyczeniach. Najpierw do I-ligowego GKS-u Jastrzębie (2020/21, 26 ligowych spotkań), a następnie do ekstraklasowego Górnika Łęczna (2021/22, 25 ligowych oraz 4 pucharowe).

Dotąd obrońca nie zadebiutował w seniorskiej drużynie Pogoni Szczecin. Ma za sobą występy w III-ligowych rezerwach, 7-krotnie znajdował się też w kadrze meczowej na spotkania PKO BP Ekstraklasy.

Kryspin, powodzenia w Górniku!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4828

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.