Aktualności

  • Lark Leisure Homes partnerem Pogoni

Miło nam poinformować, że firma Fabryka Domów Mobilnych i Modułowych „Lark Leisure Homes” dołącza do grona Partnerów Srebrnych projektu Biznesowej Dumy Pomorza. Zaczynamy przygodę z nadziejami na wiele wspaniałych chwil i cennych doświadczeń. Dobrze być w tym ramię w ramię! - czytamy w komunikacie klubu.


Nasz Partner jest jedną z najnowocześniejszych fabryk domów mobilnych i modułowych w Europie Zachodniej i Środkowej. Swoje produkty dostarcza obecnie do około 40 krajów. W zakres oferty wchodzą całoroczne domy mobilne, domy modułowe, domy sanitarne, biura mobilne, formuły turystyczne i hotelowe oraz domy SPA. Wszystkie są w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD oraz system ogrzewania. 

Firma zaczęła pracować na swoją markę w 2015 roku w Darłowie, gdzie już na początku 2016 roku wyprodukowano pierwszy dom mobilny. Sam proces twórczy poprzedziło 5 lat badań nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i konstrukcyjnymi, które są dostępne na świecie. Od marzenia, poprzez idee, a kończąc na realizacji. Tak, dziś już można śmiało uznać, że nasz Partner tworzy projekty, którymi zachwyciła się Europa.

Wnikliwe badania, ale i doświadczenie poparte innowacyjnym podejściem, pozwoliły wprowadzić wiele opatentowanych rozwiązań, które są stosowane wyłącznie w ich domach. Domy mobilne i modułowe są dynamicznie rozwijającą się opcją inwestycyjną o coraz bardziej imponującym potencjale. Te przenośne rezydencje oferują unikalne połączenie przystępnej ceny i wszechstronności, co czyni je ciekawym wyborem zarówno dla inwestorów, jak i właścicieli domów.

Marka tworzy funkcjonalne i bezpiecznie domy z najwyższej jakości materiałów, zachowując przy tym najwyższe standardy produkcji. Co ważne, Lark Leisure Homes oferuje możliwość personalizacji domu, transport i montaż oraz profesjonalną obsługę klienta.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 1440

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...