Aktualności

Dla kibica mecz Pogoni z Sandecją w Niecieczy był typową "rąbanką". Niewiele było składnych akcji, a zdecydowanie więcej boiskowej walki.


Pokazują to liczby, bo łącznie odnotowano aż trzydzieści fauli. Czyli średnio co trzy minuty gra przerywana była za nieprzepisowe zagranie.

Aż 2/3 z nich popełnili gracze gospodarzy. I tą agresją, walką i nieustępliwością przewyższyli Pogoń, trafiając po przerwie do siatki Załuski dwukrotnie.

Najczęściej faulowanym piłkarzem w tym spotkaniu był Dariusz Formella. Strzelec jedynego gola dla Pogoni grał na tyle dobrze, że aby go zatrzymać, rywale musieli go aż sześć razy faulować.

Co ciekawe, Sandecja oddała w tym meczu trzy celne strzały. Wszystkie za sprawą Koleva, a dwa z nich znalazły drogę do bramki Dumy Pomorza. Pogoń na swoim koncie też miała trzy celne uderzenia, ale rozłożyły się one na Gyurcso, Formellę i Nunesa.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3914

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...