Konrad Magnuszewski z Pogoni Szczecin przeniósł się do Motoru Lublin. Były już zawodnik drugiego zespołu Dumy Pomorza związał się z Motorem dwuletnią umową.
Magnuszewski urodził się 3 stycznia 2005 roku i swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Jastrzębiu Knyszyn i MOSP Białystok, skąd w 2019 r. przeniósł się do Akademii Pogoni Szczecin. W poprzednim sezonie był zawodnikiem drużyny juniorów starszych, rywalizującej w rozgrywkach CLJ, gdzie rozegrał trzynaście spotkań i strzelił dwie bramki. Wystąpił też w ośmiu meczach w seniorskich rozgrywkach drugiej drużyny w III lidze.
Piłkarz przeszedł z Pogoni do Motoru na zasadzie transferu definitywnego.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.