Aktualności

  • Mistrzowie pomogli pokonać mistrzów

Ależ to był mecz! I to w jakim towarzystwie. Z trybun obejrzeli go najlepszy siatkarz Mistrzostw Świata Bartosz Kurek oraz drugi trener złotej reprezentacji Michał Mieszko Gogol, który jest również szkoleniowcem Stoczni Szczecin. W przerwie meczu duet został uhonorowany przez przedstawicieli Pogoni za swoje sportowe osiągnięcia. 


Okazałe stautetki z wygrawerowanym herbem Pogoni oraz gratulacjami od całego szczecińskiego środowiska piłkarskiego, a także pamiątkowe ramki z hasłem "Pogoń Szczecin gratuluje Mistrzom Świata" wręczył wiceprezes Dumy Pomorza Tomasz Adamczyk. 

Wizyta sprawiła siatkarskim Mistrzom Świata mnóstwo radości. - Na stadionie Pogoni jestem po raz pierwszy, ale nie ma wyboru, teraz będę tu częstszym gościem - deklarował Kurek. 

Przedstawiciele Stoczni Szczecin, którzy już jutro z samego rana wyruszą na kolejny mecz, byli pod wrażeniem atmosfery panującej na Twardowskiego. Panowie, dziękujemy Wam za wizytę i zapraszamy jak najczęściej! Widać, że przynosicie nam szczęście!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 3981

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...