Trwa montaż hali pneumatycznej nad jednym z boisk treningowych Stadionu Miejskiego - czytamy w komunikacie na stronie Szczecin.eu.
W dniu dzisiejszym rozpoczęło się wdmuchiwanie gorącego powietrza pomiędzy warstwy membrany z której zbudowana jest powłoka hali. Ciepłe powietrze jest generowane przez system grzewczo - nadmuchowy. Hala znajduje się na boiskiem ze sztuczną trawą. Dzięki zadaszeniu treningi będą mogły się odbywać pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.
Wykonawcą inwestycji jest Spółka STADION SZCZECIN KORPORACJA BUDOWLANA DORACO SP. Z O.O. SP. J. Nadzór nad realizacją sprawuje Spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie.
Fot. Szczecińskie Inwestycje Miejskie.
— Daniel Olędzki (@dax989) December 11, 2020
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.