W ostatnim meczu sparingowym Pogoń Szczecin pokonała przy ul. Pomarańczowej Kotwicę 3:1. Wszystkie bramki dla Portowców padły po przerwie, a dwie z nich zdobył testowany Nagórski.

Pogoń mecz z Kotwicą rozpoczęła w dużej mierze rezerwowym zestawieniem. Miało też przełożenie na przebieg gry. Niedoświadczeni defensorzy mieli spore problemy z zatrzymaniem ataków Kotwicy, która z animuszem atakowała bramkę Słowika. Przyniosło to efekt już w 10. minucie meczu, gy Bejuk nawinął jednego z młodych obrońców i nie dał szansy bramkarzowi Pogoni. Duma Pomorza starała się odpowiadać za sprawą strzałów Walskiego, Korta czy Zwolińskiego, jednak nie dało to odpowiedniego efektu. W końcowej fazie pierwszej części meczu Kotwica miała przynajmniej kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale świetnie w brawce spisywał się Słowik, który naprawiał błędy kolegów.

Na drugą część meczu trener Michniewicz desygnował do gry zdecydowanie mocniejszą kadrę. To diametralnie zmieniło obraz gry. To Portowcy przeważali i stwarzali akcje bramkowe. Wyrównanie padło już 5 minut po przerwie gdy Gyurcso wyszedł 1 na 1 z bramkarzem i mierzonym strzałem od słupka nie dał mu najmniejszych szans. 15 minut później było już 2:1 gdy Nagórski dostał wyśmienite podanie od Murawskiego i w sytuacji sam na sam trafił do siatki. Testowany napastnik nie miał jednak dość. 12 minut przed końcem po strzale Traore piłka odbiła się od poprzeczki, a akcję wykończył właśnie Nagórski strzelając głową.

Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (0:1)