Aktualności

Po ostatnim meczu w Lubinie chyba tylko najwięksi optymiści wierzyli w takie zakończenie meczu z Lechem. Po sobotnim ligowym meczu trener Skorża w mocnych slowach wyartykułował w szatni, co myśli o postawie zespołu. To przyniosło efekty.


- Zawodnicy wykonali dobrze swoją pracę i tak to ma wyglądać. To, co wydarzyło się w Lubinie, nie mieści się w akceptowanych przeze mnie kategoriach pracy z piłkarzami. Zawodowej drużynie takie coś nie może się przytrafić. Dużo rozmawialiśmy o tym meczu, analizowaliśmy go. Rozmawiałem z każdym piłkarzem o tym, czego od niego oczekuję. To są inteligentni ludzie. Wiedzą czego chcą i świetnie to wyszło - powiedział na pomeczowej konferencji szkoleniowiec Dumy Pomorza.

Zespół w środę zaprezentował ogromne zaangażowanie i wolę walki od pierwszej minuty, na co Lech nie był gotowy i nie umiał się temu przeciwstawić. Wiemy dzięki temu, że potencjał w zespole jest spory i tylko od zaangażowania zależy, jak bardzo zostanie wykorzystany.

- Był to inny mecz, niż w Lubinie. Chcieliśmy zagrać dla siebie, ale też dla tych wszystkich, którzy już nas skreślili. Sobie też chcieliśmy pokazać, że wszystko jest w naszych głowach. Okazji było sporo, a wynikało to z naszej agresywnej gry, wysokiego podejścia, często na połowie Lecha. Mogło być wyżej, ale cieszmy się z awansu - powiedział po meczu kapitan zespołu Adam Frączczak.

Teraz przed drużyną mecz ligowy z Lechią Gdańsk. Kibice wierzą, że zespół nie spuści z tonu i w meczu z biało-zielonymi zaprezentuje się równie dobrze.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5205

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...