Aktualności

  • Nowak: Musimy uwierzyć, że możemy wygrać w Szczecinie

- Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale musimy znaleźć w sobie dużo wiary w to, że potrafimy grać w piłkę. Chcemy złapać podmuch wiatru w plecy i w Szczecinie wyjdziemy na boisko z przekonaniem, że możemy wygrać z Pogonią – mówił na konferencji prasowej przed spotkaniem 5. kolejki Lotto Ekstraklasy trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak.


- Myślę, że obecnie przechodzimy podobne chwile, co w rundzie wiosennej, kiedy także nam nie szło. Recepta na tę sytuację jest jedna. Musimy ponownie stać się zespołem i skupić swoją uwagę na grze, a wszystko co jest poza nami, nie powinno zaprzątać naszej uwagi. Jesteśmy świadomi, że brakuje nam jakości i wyrachowania, a to przekłada się na mniejszą pewność siebie i w efekcie finalnym słabszą grę – przyznał szkoleniowiec Biało-Zielonych.

- Na pewno przed meczem w Szczecinie będzie czas na rozmowy indywidualne. Będzie konstruktywna krytyka, w której będziemy szukać dróg rozwiązania pewnych kwestii i będzie również wlanie wiary w serca. Drużyna przypomina dziecko, które uczy się chodzić i w tym procesie zalicza też i upadki. Trenerzy muszą być jak rodzice, którzy pomagają i wspierają swoją pociechę, by się nie poddawała. Na pewno chcemy złapać podmuch wiatru w plecy i nabrać rozpędu. Musimy znaleźć w sobie dużo wiary w to, że potrafimy grać w piłkę. W Szczecinie wyjdziemy na boisko z przekonaniem, że możemy wygrać z Pogonią – podkreślał Piotr Nowak.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Lechia Gdańsk
Wyświetleń: 4046

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...