Aktualności

Od kilku lat Portowcy podróżują po Polsce i nie tylko w komfortowych warunkach. Do miast, gdzie rozgrywają mecze, bezpiecznie dowożą ich autokary oficjalnego przewoźnika klubu, Follow me! Od sezonu 2022/23 wygoda podróży będzie jeszcze większa - naszą Pogoń Szczecin przewozić będzie zupełnie nowy pojazd, dostosowany do potrzeb drużyny. 


Czym zatem poruszać się będzie Duma Pomorza? To nowoczesny Mercedes z serii Tourismo, w którym dokonano istotnych modyfikacji. Przede wszystkim, we wnętrzu ograniczono liczbę foteli do 39, dzięki czemu każdy z podróżujących będzie miał więcej miejsca. Zarówno przed sobą, ale i za plecami, co pozwoli swobodnie opuszczać oparcie fotela do pozycji niemal leżącej. Zadbano również o to, by umożliwić zwiększenie odstępów pomiędzy fotelami znajdującymi się obok siebie. Dzięki tym zabiegom pasażerowie będą mieć jeszcze bardziej komfortowe warunki wypoczynku w podróży. Część miejsc zaprojektowano w układzie stolikowym, co z kolei powinno być znaczącym usprawnieniem np. przy pracy z pomeczową analizą, która zawsze rozpoczyna się już w drodze powrotnej po spotkaniu. Poza tym pojazd posiada oczywiście szereg innych udogodnień, które znaleźć można w Mercedesach tej klasy. 

Autokar zyskał również nowe szaty. Od sezonu 2022/23 Portowcy będą pokonywać kilometry pojazdem w eleganckich, ciemnych barwach, nawiązujących do koloru nowego stadionu. Nie zabrakło oczywiście granatowo-bordowych elementów oraz nazwy klubu. Wypatrujcie nowego autokaru Pogoni Szczecin na ulicach!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 12119

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...