Aktualności

1 października 2022 roku. Wyprzedane bilety, pełne trybuny, gra świateł - piękne otwarcie nowego stadionu Pogoni Szczecin i wygrana z Lechią Gdańsk. I to... tyle?


Od momentu pełnego otwarcia stadionu Pogoni Szczecin, nasz zespół rozegrał na nim pięć meczów. Niestety, tylko ten pierwszy z Lechią Gdańsk zakończył się zwycięstwem Dumy Pomorza.

Następnie przyszły mecze z Piastem Gliwce, Górnikiem Zabrze, Śląskiem Wrocław i pucharowy pojedynek z Rakowem Częstochowa. Efekt? jeden remis i trzy kolejne porażki.

Pełny stadion Pogoni miał być jej atutem. Dudniące dopingiem trybuny miały być dwunastym zawodnikiem, który niesie drużynę. Póki co, niestety jest zupełnie odwrotnie.

MECZE POGONI NA NOWYM STADIONIE

Pogoń - Lechia 2:1
Pogoń - Piast 1:1
Pogoń - Górnik 1:4
Pogoń - Raków 0:1
Pogoń - Śląsk 0:2

Patrząc na serię wyników na własnym stadionie, można by pomyśleć, że mowa o drużynie, która okupuje miejsca w dolnych rejonach tabeli. Tak na szczęście nie jest i Pogoń cały czas jest w grze o miejsca w czołówce. Dużyna Gustafssona musi jednak zacząć regularnie punktować. Już teraz, od meczu z Jagiellonią, bo inaczej czeka nas sezon pełen rozczarowań.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2902

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...