Aktualności

  • Od 21 sierpnia realizacja bezpłatnej "aktualizacji" trykotów meczowych

Od 21 sierpnia kibice, którzy zakupili dotąd koszulki meczowe na sezon 2023/24, będą mogli skorzystać w klubowym Fanshopie na stadionie z dodatkowej usługi. Poniżej wszystkie niezbędne informacje dotyczące bezpłatnej "aktualizacji" trykotów logotypami Partnera Głównego - Toyota Kozłowski oraz Partnera Wiodącego - Fabryki Papieru Kaczory.


Usługa uzupełniania koszulki wyżej wymienionymi logotypami będzie darmowa. Możliwa jest wyłącznie stacjonarnie i realizowana będzie w terminie maksymalnie pięciu dni roboczych.

"Aktualizacja" koszulek będzie realizowana w dni pracy sklepu klubowego, z wyłączeniem dni meczowych.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 2258

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...