Aktualności

  • Od wtorku przygotowania do inauguracji

Piłkarze Dumy Pomorza z Turcji wrócili w piątek. Od trenera Czesława Michniewicza otrzymali trzy dni wolnego. Część zawodników wykorzystała ten czas i wyruszyła w rodzinne strony. Od wtorku jednak przygotowania do pierwszego meczu ligowego w 2016 roku ruszają pełną parą.


Portowcy do meczu z Koroną trenować będą na własnych obiektach. Każdego dnia zaplanowany mają jeden trening - także w sobotę i niedzielę. To właśnie ostatni dzień tygodnia będzie dla podopiecznych Czesława Michniewicza najbardziej pracowity. Najpierw, o godzinie 14:00 zaprezentują się kibicom w hali Azoty Arena, po czym wrócą na stadion, gdzie odbędą ostatni trening. Następnie udadzą się na krótkie przedmeczowe zgrupowanie.

Warto zapamiętać dwie daty:
14.02.2016 (niedziela), godzina 14:00, mecz Pogoń 04 Szczecin - Gwiazda Ruda Śląska, w trakcie którego nastąpi prezentacja Dumy Pomorza
15.02.2016 (poniedziałek), godzina 18:00, inauguracja wiosny: spotkanie Pogoń Szczecin - Korona Kielce

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2826

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...