Aktualności

  • Oddaj krew dla Grześka i popłyń z Portowcami!

10 lipca wracają „Wakacje z Portowcami”! Tego dnia, w niedzielę, będziecie mogli spotkać się z piłkarzami Pogoni Szczecin na bulwarach. A na odważnych czeka rejs z piłkarzami Pogoni. Bo przecież do odważnych świat należy!


Tegoroczne „Wakacje z Portowcami” zaczynamy od wizyty na szczecińskich bulwarach. Podobnie jak rok temu, piłkarze spotkają się z Wami w „Bulwary Cafe”, kawiarni znajdującej się tuż obok Mostu Długiego i biurowca Lastadia Office (przy ul. Zbożowej).

Portowcy zjawią się na bulwarach o godzinie 15. Na kibiców czekać też będą niespodzianki – orzeźwiająca lemoniada oraz inne zimne napoje. Będzie również czas na wspólne zdjęcia i autografy oraz rozmowy. Czas umili wszystkim muzyka serwowana przez profesjonalnego DJ-a! Spodziewajcie się, że na bulwarach spotkacie letnie transfery szczecińskiego klubu!

To nie wszystko! Jeden z kibiców Pogoni, były pracownik klubu Grzegorz Hatylak potrzebuje Waszej pomocy! Grzesiek uległ poważnemu wypadkowi i przebywa w szpitalu. Potrzebuje krwi. Pomóc może każdy z Was, niezależnie od grupy krwi. Kto odda ją dla Grzesia, może też liczyć na specjalny prezent od Pogoni Szczecin. Zaświadczenia o oddanej krwi z okresu 4-8 lipca będą jednocześnie biletem wstępu na niepowtarzalny rejs statkiem „MS Joanna” z piłkarzami Pogoni! Rejs rozpocznie się tego samego dnia, a więc 10 lipca, o g. 14! Statek wypłynie z bulwaru Piastowskiego (lewy brzeg Odry, na wysokości Zamku Książąt Pomorskich). 

Ważne: Jeśli nie możesz oddawać krwi albo zwyczajnie boisz się tego, namów kogokolwiek, by to zrobił! „Bilet wstępu – zaświadczenie o oddanej krwi” będzie uprawniał do wejścia na statek osobę, która je okaże (nawet jeśli to nie ona oddała krew). 

„Wakacje z Portowcami” każdy może rozpocząć więc na 2 sposoby. Albo oddać krew, a następnie o godzinie 14 rozpocząć rejs z piłkarzami Pogoni, albo o godzinie 15 oczekiwać łajby z Portowcami przy kawiarni "Bulwary Cafe"!

„Bulwary Cafe” zapraszają wszystkich kibiców w niedzielę już od g. 11. Można odpocząć, napić się dobrej kawy, posłuchać muzyki, a także zrobić sobie zdjęcie na specjalnej, pogoniarskiej ściance!

To co, widzimy się 10 lipca na bulwarach? Oczywiście, że tak!

PS. Nie zapomnijcie pomóc Grzesiowi – oddajcie krew i wypłyńcie z piłkarzami we wspaniały rejs!

Partnerami pierwszej odsłony tegorocznych "Wakacji z Portowcami" są RCKiK w Szczecinie, "Bulwary Cafe" oraz "MS Joanna". 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2739

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...