Aktualności

  • Oferta za Wahlqvista odrzucona, Szwedzi czekają na kolejną

Temat pozyskania przez Pogoń Szczecin Linusa Wahlqvista jest wciąż aktualny. Jak informuje jednak Piotr Piotrowicz, tamtejsza prasa pisze, że pierwsza zimowa oferta została odrzucona.


Pogoń Szczecin podchody pod pozyskanie Linusa Wahlqvista czyniła już w letnim okienku transferowym. Wtedy także nie udało się namówić IFK Norrköping do sprzedaży swojego podstawowego zawodnika.

Kontrakt Wahlqvista z jego obecnym pracodawcą kończy się w czerwcu. 1 stycznia zawodnik będzie mógł już podpisać nową umowę z nowym klubem. Pogoń i sam zawodnik są bardzo zainteresowani współpracą już teraz, jednak oferta złożona przez Dumę Pomorza została odrzucona. Według expressen.se Pogoń zaoferowała za możliwość pozyskania piłkarza kwotę w wysokości 50-60 tysięcy euro.

Klub ze Szwecji natychmiast ją odrzucił i spodziewa się w najbliższym czasie znacznie lepszej dla siebie oferty ze Szczecina.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 10725

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...