Aktualności

  • Ogromne zainteresowanie meczem z Jagiellonią. Biletów już nie będzie?

Mecz Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok już w środę o godzinie 20:30. Zainteresowanie kibiców tym spotkaniem jest ogromne.


Trudno się temu dziwić. Będzie to mecz o awans do finału Fortuna Pucharu Polski. Jeśli ktoś jeszcze liczy na bilety w wolnej sprzedaży, może nie być zadowolony.

Przed każdym domowym meczem Portowców ostatnia pula wejściówek pojawia się w sprzedaży dokładnie 48 godzin przed meczem. Bilety te pochodzą z puli niewykorzystanej przez SKPS Portowcy, które gwarantuje wejściówki kibicom z fan clubów i innych grup zorganizowanych oraz sponsorów i partnerów klubu. Wiadomo już, że z tej pierwszej puli biletów nie będzie.

- Wszystkie bilety na mecz z puli Stowarzyszenia na pucharowy mecz z Jagiellonią zostały sprzedane - poinformował na portalu X Robert Rusinek, przedstawiciel SKPS Portowcy i szef pionu współpracy z kibicami w Pogoni Szczecin SA.

Jeśli o 20:30 w systemie pojawią się wolne wejściówki, pochodzić one będą od sponsorów i partnerów klubu. Wiele ich z pewnością nie będzie. Obecnie serwis ilunapogon.pl wskazuje, że uprawnionych do wejścia na środowy mecz jest 18 803 kibiców.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7391

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...