Aktualności

  • OSTATNIA SZANSA NA ALBUM Z BUDOWY STADIONU!

Co jakiś czas zwracacie się z pytaniami o dostępność albumu z budowy stadionu im. Floriana Krygiera. Ostatni dodruk robiliśmy na początku roku, ale wasze zapytania zmobilizowały nas do wykonania jeszcze jednego, tym razem już ostatniego.


3,5 roku systematycznej pracy zamkniętej w trzystu zdjęciach na stu stronach. To album z budowy stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie. To ostatnia szansa aby móc go zamówić.

Wydrukowana zostanie dokładnie taka ilość, ile wpłynie zamówień. Czekamy na nie do końca maja i następnie zlecamy druk. Trafią one do Was w ostatnim tygodniu czerwca.

Cena albumu to 200 złotych. Zamówień można dokonywać poprzez portal Allegro z jedynie opcją wysyłki do paczkomatu. KLIKNIJ TUTAJ!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3745
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...