Aktualności

  • Otwarcie stadionu na przełomie sierpnia i września?

Cały czas czekamy na konkretne informacje dotyczące terminu otwarcia całego stadionu Pogoni Szczecin. W programie "porozmawiajmy o piłce" emitowanym przez Meczyki.pl Jarosław Mroczek wypowiedział się bardzo optymistycznie w tym temacie.


W przestrzeni publicznej pojawiały się różne daty możliwego otwarcia stadionu Pogoni Szczecin. Mówiło się o wrześniu, październiku, a nawet w listopadzie. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie to szybciej niż wielu się spodziewało.

- Cały czas trwają prace w wykończeniu tej głównej trybuny. Myślę, że uda się otworzyć obiekt na przełomie sierpnia i września. To realny termin. Mamy bardzo dobrą współpracę z miastem i myślę, że te wszystkie odbiory nie będą trwały długo - powiedział sternik Dumy Pomorza.

Czy tak się właśnie stanie? Pozostaje nam czekać na oficjalne komunikaty, które pewnie pojawią się bliżej oficjalnej daty otwarcia obiektu.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6419

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...