Aktualności

  • Paweł Ozga asystentem Jensa Gustafssona

Trener Paweł Ozga został nowym asystentem Jensa Gustafssona w sztabie szkoleniowym I drużyny Pogoni Szczecin. Szkoleniowiec już dziś rozpocznie pracę z zespołem. 


42-letni Ozga kibicom Pogoni jest doskonale znany. Od 2019 roku pracował w strukturach Akademii Pogoni Szczecin, głównie pełniąc rolę trenera drugiej drużyny, którą prowadził w 111 oficjalnych spotkaniach. W tym czasie dwukrotnie wygrał z Pogonią II regionalny Puchar Polski oraz otarł się o awans do II ligi. Następnie opuścił klub, by w sezonie 2022/23 objąć II-ligowy KKS-Kalisz. Drużynę prowadził w 32. potkaniach (30 meczów ligowych i 2 spotkania Pucharu Polski), zostawiając ją na 2. miejscu w tabeli. 

Od marca 2024 roku szkoleniowiec posiada licencję UEFA PRO. 

- Cieszę się, że Paweł wraca do Pogoni, na pewno będzie cennym wzmocnieniem naszego sztabu - mówi szef Pionu Sportowego Dariusz Adamczuk. - Biorąc pod uwagę, że obecnie w kadrze I drużyny mamy więcej młodych zawodników, jego doświadczenie i warsztat w tym obszarze będą dla nas przydatne. Czy to w pracy w naszej akademii, drugiej drużynie, czy lata wcześniej w Salosie Szczecin Paweł zawsze wykonywał świetną pracę z młodymi zawodnikami i rozwijał ich. To będzie jedno z jego zadań także teraz. 

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 4507

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...