Aktualności

Drugim piłkarzem, który w sobotę zaliczył debiut w Pogoni Szczecin był Fredrik Ulvestad. On także zanotował solidny występ w barwach Dumy Pomorza.


Ulvestad do Pogoni trafił wcześniej niż Cojocaru, ale na debiut musiał poczekać do meczu z Koroną. Wcześniej wracał do sprawności poprzez treningi indywidualne. W spotkaniu z Koroną zaprezentował się z dobrej strony. Nie był może wiodącą postacią, ale jego gra sprawiła, że w środkowej strefie boiska nie powstawało tyle dziur, co w poprzednich meczach. Potrafił też znaleźć się w sytuacji strzeleckiej i raz było blisko trafienia, ale w sytuacji sam na sam wygrał Dziekoński.

Ulvestad może w przyszłości uwolnić potencjał Gamboy, gdy ten wróci do pełnej sprawności. Wydaje się, że w ostatnich meczach, już po odejściu Mateusza Łęgowskiego, w grze Pogoni pojawiało się zbyt wiele przestrzeni w środku, której nie potrafili wypełnić Gorgon czy Kurzawa. Ulvestad z tym zadaniem radzi sobie bardzo solidnie.

LICZBY ULVESTADA Z MECZU Z KORONĄ

minuty na boisku: 90
gole: 0
asysty: 0
strzały/celne: 2/1 (50%)
strzały zablokowane: 2
pojedynki/wygrane: 8/4 (50%)
kontakty z piłką: 34
podania/celne: 23/17 (74%)
kluczowe podania: 1
faulował: 2
faulowany: 0

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3894

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...