Aktualności

  • Plan przygotowań do meczu z Jagiellonią

Po niedzielnym meczu ze Śląskiem Wrocław piłkarze Pogoni Szczecin z marszu wrócili do zajęć treningowych.


Poniedziałkowe zajęcia odbyły się w grupach. Piłkarze, którzy rywalizowali ze Śląskiem odbyli zajęcia regeneracyjne, a pozostali i grający mniej, rozegrali gierkę kontrolną z drugim zespołem. Spotkanie rozegrano w systemie 3x20 minut. Po ostatnim gwizdku sędziego pierwszy zespół wygrał 3:1.

We wtorek cały zespół ma czas na regenerację. Do zajęć treningowych na boisku piłkarze powrócą w środę. Na własnych obiektach trenować będą do piątku Po ostatnim treningu drużyna uda się do Goleniowa, skąd wystartuje samolotem w kierunku Warszawy, aby skrócić czas podróży do odległego Białegostoku.

Konferencja prasowa zapowiadająca spotkanie z Jagiellonią Białystok z udziałem trenera Pogoni Szczecin, Jensa Gustafssona, wstępnie została zaplanowana na czwartek (g. 13.30).

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1305

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...