Aktualności

  • Plotki transferowe: Forma Koulourisa zwraca uwagę klubów z Grecji i nie tylko

Efthymis Koulouris rozgrywa obecnie swój drugi sezon w barwach Pogoni i walczy o koronę Króla Strzelców PKO BP Ekstraklasy. Jego nazwisko latem będzie pewnie także często pojawiało się w różnych plotkach transferowych.


Zdaniem serwisu sport24.gr zimą sytuację napastnika monitorowały jedne z największych klubów w Grecji. To Panathinaikos i PAOK.

Według informacji Sport24.gr Koulouris jest pozytywnie nastawiony na ewentualny powrót do Grecji, ale do lata w grze pojawić się mogą jeszcze inne kluby, tym bardziej, że zawodnik jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców. Grecy wspominają, że zainteresowanie wyrażały także FC Midtjylland i Djurgården.

Do tych klubów należy dodać także jeden z zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Emiratach Arabskich. Z naszych informacji wynika, że klub ten złożył nawet oficjalną ofertę w ciągu ostatniego roku, ale została ona przez Pogoń odrzucona.

Według informacji Sport24 Pogoń Szczecin podjęła próbę przedłużenia umowy napastnika z Grecji oferując mu podwyżkę, ale ostatecznie zawarto "umowę dżentelmeńską" której celem będzie transfer gotówkowy latem.

Wszystko może jednak zmienić się przez zmianę właścicielską w Pogoni i obecną, świetną dyspozycję strzelecką piłkarza. Jego obecna umowa wygasa w czerwcu 2026 roku.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: sport24.gr
Wyświetleń: 5645

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...