Aktualności

  • Plotki transferowe: Legia spogląda w kierunku Koulourisa?

Efthymios Koulouris jest napastnikiem na jakiego Pogoń Szczecin czekała od odejścia Adama Buksy. Żaden inny piłkarz na tej pozycji przez ten czas nie był tak skuteczny. Nic więc dziwnego, że piłkarz wzbudza zainteresowanie innych klubów. Także w Polsce.


Efthymios Koulouris do Pogoni trafił przed startem obecnego sezonu. Związał się z Pogonią kontraktem do czerwca 2026 roku. We wszystkich rozgrywkach zaliczył do tej pory w barwach Dumy Pomorza 41 meczów w których strzelił osiemnaście goli.

Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl informuje, że piłkarz jest jednym z tych, którzy znaleźli się na liście potencjalnych celów transferowych Legii Warszawa.

- 28-letni Grek zdobył we wszystkich rozgrywkach aż 18 bramek. „Portowcy” z pewnością nie chcą pozbywać się takiego zawodnika, ale czy nie będą zmuszeni? Klub boryka się z problemami finansowymi. Dziury miała załatać premia z Pucharu Polski, a skończyło się traumą na Narodowym. Pogoń może być więc zmuszona do letniej wyprzedaży - czytamy w tekście Włodarczyka w portalu Meczyki.pl.

Koulouris jest obserwowany przez wiele klubów. Nie jest jednak wcale powiedziane, że zostanie przez Pogoń sprzedany. Wszystko zależy od tego, jakimi środkami Pogoń będzie dysponować w kolejnym sezonie i jakie będą jej cele.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 8196

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...