Sytuacja Pogoni obecnie jest taka, jak każdy widzi, ale Pogoń też musi myśleć o swojej przyszłości. Rozgląda się za piłkarzami, którzy mogliby ją wzmocnić latem przy przebudowie drużyny.
Zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl jednym z takich zawodników jest Iwo Kaczmarski. Środkowy pomocnik mógłby zostać zastępcą Rafała Kurzawy, gdyby Pogoń nie przedłużyła z nim umowy.
20-letni Kaczmarski jest wychowankiem Korony Kielce. W styczniu 2021 roku trafił do Rakowa Częstochowa, a następnie został wykupiony przez Empoli. Od roku gra na wypożyczeniu w pierwszoligowej Miedzi Legnica. W tym sezonie w I lidze zanotował osiemnaście występów w których strzelił trzy gole i zanotował jedną asystę.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.