Aktualności

  • Plotki transferowe: Pogoń spogląda na nastolatka z Łodzi?

Zdaniem dziennikarza Polsatu Przemysława Iwańczyka, kilka klubów jest zainteresowanych pozyskaniem 19-letniego Mateusza Kowalczyka z ŁKS-u Łódź, a wśród nich ma znajdować się Pogoń Szczecin.


19-letni ofensywny pomocnik jest wychowankiem Ząbkovii Ząbki. W 2021 roku trafił do Łódzkiego Klubu Spotowego. W zakończonym już sezonie I ligi wywalczył ze swoim klubem awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, zaliczając 26 meczów w których strzelił sześć bramek i zanotował cztery asysty.

– Rozmawiamy cały czas i jesteśmy blisko porozumienia. Mateusz też jasno przedstawił swoje stanowisko, jest bardzo zadowolony z gry w ŁKS-ie. Chciałby tutaj kontynuować swój rozwój. Damy radę go utrzymać. To jest rozsądny chłopak, twardo stąpa po ziemi. On zdaje sobie sprawę kto dał mu szansę i pozwolił na te szersze wody wypłynąć. Wierzę, że w kolejnych sezonach, Mateusz będzie grał w Łodzi – powiedział Janusz Dziedzic dyrektor sportowy ŁKS-u, w programie Cafe Futbol. 

Zdaniem prowadzącego Cafe Futbol Przemysława Iwańczyka, piłkarz znalazł się pod obserwacją Legii Warszawa, Rakowa Częstochowa i Pogoni Szczecin.

 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9516
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...