• Po kadrze w Szczecinie spektakularne zwycięstwa

Przed przerwą na mecze reprezentacji sprawdzaliśmy jak Pogoń Szczecin radziła sobie w poprzednim sezonie w ostatnich spotkaniach przed spotkaniami reprezentacji. Odnotowaliśmy pewną prawidłowość, gdyż Portowcy remisowali wszystkie te spotkania.

Seria ta nie została przedłużona, bo w meczu z Sandecją Portowcy przegrali. Sprawdźmy teraz, jak w poprzednim sezonie Portowcy radzili sobie w pierwszych spotkaniach po przerwie na kadrę.

Po wrześniowych meczach reprezentacji w 2016 roku Portowcy przegrali w Poznaniu z Lechem 1:3. Druga przerwa na kadrę? Świetny mecz Portowców i zwycięstwo 3:2 z Legią w Szczecinie.

Po kolejnej przerwie znów mecz w Szczecinie i fantastyczne zwycięstwo nad Wisłą 6:2. Za to po marcowych meczach kadry, w pierwszym meczu w Warszawie - porażka 0:2.

Efekt? Dwie porażki i dwa zwycięstwa. W meczach domowych Portowcy tylko wygrywali i były to mecze które na dłużej zapisały się w pamięci kibiców. Mamy nadzieję, że niedzielny pojedynek z Lechem będzie kolejnym z tej serii.