Aktualności

Tomas Podstawski, były piłkarz Pogoni Szczecin, znów zagra w Polsce. Piłkarz związał się umową z Ruchem Chorzów.


- Jestem bardzo zadowolony, że klub obdarzył mnie zaufaniem i wracam do Polski, w której czułem się szczęśliwy. Liga jest coraz lepsza, rozwija się, na stadiony chodzi wielu kibiców. W Ruchu wszyscy dobrze mnie przyjęli. Wiem, że trafiłem do klubu z wymagającymi kibicami i dużą historią, który 14 razy zdobył mistrzostwo Polski, a w ostatnich latach awansował trzy razy rok po roku. Teraz kierunek jest jasny – by się utrzymać. Ostatnio bardzo mocno trenowałem, testy i badania wyszły OK, dobrze się czuję. Chcę szybko pokazać, że jestem gotowy, by pomagać Ruchowi w osiągnięciu celu – mówi nowy nabytek Niebieskich. 

Tomas Podstawski przez trzy sezony bronił barw Pogoni Szczecin gdy jej trenerem był Kosta Runjaic. W 2021 roku zdobył z Pogonią brązowy medal w PKO BP Ekstraklasie. W najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał dla Pogoni 77 meczów w których strzelił trzy gole. Przez ostatnie dwa lata był zawodnikiem norweskiego Stabaek IF, izraelskiego Bnei Yehuda Tel Awiw, a ostatni sezon spędził na Cyprze w Karmiotissie Pano Polemidion.

Podstawski niedługo będzie miał okazję zmierzyć się z Pogonią Szczecin. Mecz Ruchu Chorzów z Portowcami zaplanowany został na sobotę 7 października o godzinie 20:00 w Gliwicach.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3168

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...