• Pogoń 04 wróciła na zwycięską ścieżkę

Publika podczas niedzielnego pojedynku Pogoni 04 Szczecin przekroczyła 4 tysiące fanów. Zawodnicy Łukasza Żebrowskiego stanęli na wysokości zadania i pokonali rywali w bardzo efektowny sposób.

"Zero-czwórka" od samego początku spotkania miała znaczną przewagę. Po 14. minutach kibice mogli się już cieszyć z prowadzenia 3:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część meczu. Po przerwie odpowiedzieli goście, ale to tylko rozjuszyło gospodarzy, którzy błyskawicznie odpowiedzieli. Ostatecznie spotkanie zakończyło się efektownym zwycięstwem Pogoni 04' Szczecin 6:3.

Pogoń 04 Szczecin - Gwiazda Ruda Śląska 6:3 (3:0)
1:0 Jonczyk 6'