Aktualności

  • Pogoń sprawdzi się z mistrzem Rumunii i Wartą

Piłkarze Pogoni Szczecin przebywają obecnie na urlopach. W klubie stawią się 19 czerwca i rozpoczną przygotowania do sezonu 2023/2024.


W planach podopiecznych Jensa Gustafssona jest rozegranie pięciu gier kontrolnych. Pierwsza ma się odbyć jeszcze przed wyjazdem na obóz do Opalenicy. Z tego co udało nam się ustalić, mecz ten rozegrany zostanie na jednym z boisk w Szczecinie, a rywalem będzie klub z niższej klasy rozgrywkowej. Nie wiemy jednak dokładnie kto to będzie.

26 czerwca drużyna wyruszy na zgrupowanie do ośrodka Remes w Opalenicy, który jest drużynie doskonale znany. Tam zespół ma rozegrać trzy gry kontrolne. Pierwsza gra kontrolna w trakcie obozu będzie miała miejsce 29 czerwca, a rywalem Dumy Pomorza będzie przebywający na obozie w Polsce mistrz Rumunii - Farul Konstanca. Jego trenerem jest doskonale znany na całym świecie Gheorghe Hagi, były piłkarz Realu Madryt, Barcelony czy Galatasaray. Jako trener prowadził do tej pory kluby z Turcji i Rumunii, oraz poprowadził swoją reprezentację jako selekcjoner w dwóch spotkaniach w 2001 roku.

Kolejnym rywalem Portowców będzie Warta Poznań. To spotkanie zaplanowano tuż przed końcem obozu przygotowawczego. Ten mecz odbędzie się 5 lipca w Opalenicy. Pomiędzy meczami z Farulem i Wartą powinno dojść do jeszcze jednego spotkania.

6 lipca drużyna wyruszy do Szczecina i ostatni etap przygotowań do startu PKO BP Ekstraklasy i kwalifikacji do UEFA Europa Conference League odbędzie na własnych obiektach. W tym czasie także zaplanowano jedną grę kontrolną z póki co nieznanym rywalem.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5067

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...