Aktualności

  • Pogoń Szczecin gospodarzem turnieju kwalifikacyjnego 1. rundy UWCL!

Chwilę po godzinie 14:00 w szwajcarskim Nyonie, tuż po losowaniu grup 1. rundy eliminacji, zadecydowano, że gospodarzem grupy 7 będzie szczecińska Pogoń! Turniej odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, a wszelkie szczegóły dotyczące organizacji oraz sprzedaży biletów pojawią się już wkrótce!


- Do Nyonu pojechaliśmy z zamiarem bycia tym gospodarzem, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego przebiegu. Pokazaliśmy pozostałym trzem klubom naszą propozycję w formie prezentacji multimedialnej przygotowaną przez naszego rzecznika prasowego i to właśnie ona mogła zadecydować o tym, że to Pogoń oraz Szczecin będą gospodarzem wrześniowego turnieju. Uważamy, patrząc na rankingi, że nasza grupa jest wyrównana, każdy zespół będzie chciał awansować dalej. Teraz czas na sztab szkoleniowy oraz naszą grupę analityków, by jak najlepiej przygotować drużynę do tego turnieju - powiedział prezes Artur Dmowski tuż po losowaniu i wyborze gospodarza.

Wstępne zainteresowanie organizacją turnieju wyraziły dwa kluby - Pogoń oraz grecki PAOK. Delegacja klubu w postaci prezesa Artura Dmowskiego, a także kierownika drużyny Jarosława Kibały zaproponowała pozostałym klubom kandydaturę Pogoni i w jednogłośnym głosowaniu przedstawicieli to właśnie Pogoń została wybrana na gospodarza. Turniej odbędzie się między 4 a 7 września - 4 września zostaną rozegrane półfinały, natomiast 7 września mecze 3. miejsce i finał.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 5612

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...