W obliczu kontuzji Spasa Deleva Pogoń cały czas rozgląda się za skrzydłowym, który byłby w stanie z miejsca wskoczyć do wyjściowej jedenastki.
Rozwiązaniem problemu miał być Szymon Pawłowski z Lecha Poznan, jednak jak wszyscy doskonale wiemy po stawieniu się w Szczecinie nie przeszedł testów medycznych.
Poszukiwania w klubie trwają dalej. Jedną z możliwości jest wypożyczenie z Lechii Gdańsk z opcją pierwokupu Michała Maka. Piłkarz ten był już po słowie z Wisłą Płock, jednak po zwolnieniu trenera Marcina Kaczmarka sprawa upadła.
Teraz piłkarzem interesować ma się Pogoń Szczecin i Śląsk Wrocław. Problemem może jednak pozostawac wynagrodzenie piłkarza, które w Lechii jest bardzo wysokie.
🔜Pogoń Sz. i Śląsk W. zainteresowane wypożyczeniem Michała Maka(Lechia), jego brat Mateusz ustala warunki rozwiązania kontraktu z Piastem G.
— Janekx89 (@janekx89) 6 lipca 2017
Trener Maciej Skorża szuka alternatywy także w obecnej kadrze Dumy Pomorza. Na skrzydle w sparingach próbował gry Dawidem Kortem i Mate Tsintsadze. Jednak pozyskanie nominalnego skrzydłowego pozwoliłoby na zdecydowanie większy komfort.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.