Aktualności

  • Pogoń znalazła nowego stopera?! Ma przylecieć na testy medyczne!

Chorwackie media podają, że Pogoń Szczecin złożyła oficjalną ofertę za 25-letniego środkowego obrońcę Danijela Loncara.


Loncar jest wychowankiem NK Osijek. Jako junior wędował na wypożyczenia do NK Cepin i Bijelo Brdo. W obecnym sezonie środkowy obrońca zagrał w dziesięciu z 19 meczów ligowych swojego zespołu.

Środkowy defensor mierzy 187 centymetrów wzrostu. Jego obecna umowa z klubem ważna jest jeszcze przez trzy lata, ale według chorwackich mediów, kluby są w fazie zaawansowanych negocjacji w kwestii odstępnego.

Defensor w NK Osijek rozegrał łącznie 122 oficjalne spotkania. Zagrał dwa razy pełne 90 minut w rywalizacji z Pogonią Szczecin dwa lata temu w UEFA Europa Conference League. Przez portal transfermarkt wyceniany jest na 1,5 miliona Euro.

Loncar ma się stawić w piątek w Szczecinie, gdzie w najbliższych dniach przejdzie badania lekarskie i podpisze umowę z Dumą Pomorza, o ile oczywiście nie będzie ku temu przeciwskazań.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 10366

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...