Aktualności

Od kilku tygodni Pogoń możecie spotkać w autobusach i tramwajach szczecińskiej komunikacji miejskiej. Od teraz Duma Pomorza będzie widoczna również w pociągach POLREGIO. Od początku listopada w składach kursujących na terenie Zachodniopomorskiego wyświetlane będą spoty reklamowe naszego klubu.


Informacje o Pogoni Szczecin pojawiać się będą w składach, które jeżdżą regularnie na trasach miejscowości w całym województwie. Zobaczyć je mają szansę pasażerowie, którzy podróżują m.in. przez Goleniów, Nowogard, Płoty, Gryfice, Kołobrzeg, Stargard, Wałcz, Chociwel, Drawsko Pomorskie, Świdwin, Łobez, Międzyzdroje, Wolin, Gryfino, Chojnę, Kamień Pomorski, Choszczno, Białogard, Świnoujście oraz inne miejscowości.

Współpraca z Oddziałem Zachodniopomorskim POLREGIO jest kolejnym elementem zacieśniania więzi z regionem, który wpisuje się w obchody 70-lecia Pogoni Szczecin. Podobnie jak w przypadku współpracy z "Tramwajami Szczecińskimi", formuła jest otwarta i niebawem może zostać wzbogacona o kolejne pomysły i inicjatywy.

POLREGIO, stając się Partnerem Pogoni Szczecin, będzie widoczne podczas meczów Dumy Pomorza w Szczecinie.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 3995
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...