Aktualności

- Duży zawód, że nie zdobyliśmy kompletu punktów w tym meczu - powiedział po meczu z Koroną trener Jens Gustafsson.


Kamil Kuzera: Chciałem podziękować Pogoni za możliwość odbycia jednostki treningowej dzień przed meczem. Dziękuję też kibicom, którzy nas wspierali. Co do meczu to wiadomo było z jakim potencjałem ofensywnym się zmierzymy. Daliśmy radę to wybronić przy odrobinie szczęścia. Mogliśmy coś wcisnąć, ale cieszymy się bardzo z tego punktu.

- Dla nas każdy punkt jest na wagę złota, zwłaszcza na takim terenie. Olbrzymia jakość po stronie przeciwnika. Nie spodziewałem się, że aż taka. Zrobiliśmy co mogliśmy, to najcięższy mecz jaki przyszło nam rozegrać.

Jens Gustafsson: Duży zawód, że nie zdobyliśmy kompletu punktów w tym meczu. Zaczęliśmy mecz dość pasywnie, przez pierwsze 15 minut. Następnie rośliśmy i dominowaliśmy w tym spotkaniu. To samo działo się po przerwie, aczkolwiek Pogoń miała kilka swoich groźnych sytuacji. Nie straciliśmy gola, to jest pozytywne w tej sytuacji. Pogoń dała z siebie wszystko i pokazała na co ją stać.

- Mieliśmy jeden strzał z dystansu w poprzeczkę, była też próba Grosickiego przed przerwą. Są rzeczy, które możemy zrobić lepiej. Stworzyliśmy wiele sytuacji w których mogliśmy zdobyć gola.

- Linus był chory na początku tygodnia i odczuwał tego skutki. Stąd ta zmiana.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4444
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...