Aktualności

Za nami konferencja prasowa po sobotnim zwycięstwie Pogoni Szczecin nad Cracovią 5:1. Poniżej zapis wypowiedzi szkoleniowców. 


Jens Gustafsson: Jest bardzo mało kwestii, z których mogłbym być dziś niezadowolony. To był topowy występ Pogoni i można chwalić mnóstwo elementów, które składały się na naszą grę. 

Wyglądaliśmy tak jak ma wyglądać Pogoń w ataku, pracowaliśmy bardzo intensywnie i mocno w obronie. Byliśmy mocni w odbiorach, wykonanych podaniach, pojedynkach. Cała nasza gra wyglądała bardzo dobrze. To było bardzo zdecydowane zwycięstwo Pogoni Szczecin. Jestem niesamowicie dumny z każdego zawodnika Pogoni Szczecin. 

O tym, czy Pogoń ma kryzys za sobą: 

Potrzebowaliśmy zwycięstwa nad Koroną, wygraliśmy to spotkanie i musieliśmy dalej z wiarą pracować, by dziś zakończyć dzień naszym zwycięstwem. Byliśmy w dołku, więc taka zdecydowana wygrana jest dla nas ważna. Potrzebujemy jednak kolejnych zwycięstw, by jednoznacznie czuć, że to co gorsze, jest już za nami. 

O analizie Cracovii: 

- Oczywiście, że analizowaliśmy Cracovię, ale przede wszystkim graliśmy jak Pogoń. Bardzo silnie wierzymy w nasz pomysł na grę, w nasz styl. Były oczywiście elementy, które były dla nas kluczowe. Przede wszystkim to, jak wyglądaliśmy w defensywie. Nasze szóstki, a więc Rafał Kurzawa i Fredrik Ulvestad, nie zagrały ani jednej złej piłki. Absolutnie świetne występy. Oczywiście nie powiem żadnego złego słowa na nikogo, wszyscy zagrali bardzo, bardzo dobrze. Mogliśmy też dać zadebiutować dwóm naszym piłkarzom, co jest ważne dla klubu. Nie uważam, że głównym powodem naszego wysokiego zwycięstwa jest akurat analiza Cracovii, ale właśnie to, jak wyglądaliśmy jako drużyna, jak poświęcaliśmy się każdy dla każdego. 

Jacek Zieliński, trener Cracovii: Mogę przeprosić kibiców za to, co musieli dziś przeżywać. Inne były zamierzenia i marzenia. Skończyło się inaczej. Przepraszam za to, co zaprezentowaliśmy. Im ciszej nad tą trumną, tym lepiej. 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 5390
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...