Aktualności

- Dawid miał lekką kontuzję. Kuba w meczu pucharowym bronił bez zastrzeżeń - powiedział po meczu trener Kazimierz Moskal.


Kazimierz Moskal: Dziękuję swoim zawodnikom. Jeśli chodzi o mecz to przełomem był obroniony karny. Czujemy niedosyt. Sytuacje jakie mieliśmy w 2 połowie powinny dać chociaż jednego gola. Ten niedosyt gdzieś w nas pozostanie.

- Wiedzieliśmy, że są groźni przy stałych fragmentach. Jak rzut wolny jest dobrze rozegrany z dobrym najściem to ciężko się wybronić.

- Dawid miał lekką kontuzję. Kuba w meczu pucharowym bronił bez zastrzeżeń. Ta decyzja nie powstała na podstawie jedynie meczu pucharowego.

Mariusz Rumak: Widzieliśmy trudny, ligowy mecz. Rozpoczął się dla nas dobrze, bo po golu ze stałego fragmentu. Pogoń wyrównała. Mecz remisowy i do przerwy i po niej. Punkt trzeba szanować. Nie jest to jednak nasz sukces bo graliśmy o trzy punkty.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4702

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...