Mimo gry w przewadze przez całą drugą część meczu Portowcy tylko zremisowali na własnym stadionie z Jagiellonią 0:0. Poniżej pomeczowe opinie trenerów.

Michał Probierz: Chciałem podziękować Kaziowi i Pogoni, bo pomogli nam z trenowaniem tutaj wczoraj. Wiedzieliśmy, że Pogoń będzie zdeterminowana. Przegrywaliśmy za dużo piłek w środku. Mieliśmy 100% okazję, której nie wykorzystaliśmy. Zachowanie Burligi nie było dobre. Ciężko teraz ocenić piłkarza. Muszę pochwalić zespół za drugą połowę. Dobrze wyglądaliśmy fizycznie. To istotne, że grając w dziesiątkę udało sięto dograć. Życzę Pogoni cierpliwości, bo będzie to potrzebne.

Kazimierz Moskal: Weszliśmy dobrze w ten mecz. Chyba łatwiej nam się grało 11 na 11. Od momentu kartki Burligi, mówiliśmy sobie w przerwie, że to nie będzie łatwe. Myślę, że tworzyliśmy mniej sytuacji niż grając w pełnych składach. Z każdą minutą było trochę tej nerwowości. Nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na dobrą defensywę rywali.