Aktualności

Po meczu z Zagłębiem trener Michniewicz mógł odetchnąć, że w końcówce rywale nie zdobyli bramki. Portowcy też mieli swoje okazje, jednak bardziej zdeterminowani byli gospodarze. Poniżej pomeczowe opinie trenerów.


Czesław Michniewcz (trener Pogoni): Chciałbym podziękować Zagłębiu, że mogliśmy potrenować tu wczoraj. My mamy teraz ciężkie warunki na własnych obiektach, każdy chciał grać. To był dobry mecz. Każdy chciał wygrać. Strzeliliśmy bramkę, później Zagłębie doszło do głosu, przed końcem pierwszej połowy znowu my sobie stworzyliśmy sytuacje. Po przerwie wiedzieliśmy, że Zagłębie się otworzy i myśleliśmy, że będzie szansa na kontrę. Niestety, Łukasz Piątek uderzył świetnie. Mieliśmy sytuacje Rafała Murawskiego, czy Miłosza, ale też Zagłębie w końcówce miało stuprocentowe akcje, więc wynik sprawiedliwy. Myślę, że 43 punkty załatwiają awans do grupy mistrzowskiej.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia): Zgadzam się, że to było dobre widowisko. Widać było, że graliśmy o pełną pulę i mimo straconej bramki cały czas atakowaliśmy. Pogoń pokazała sporo jakości. Mieliśmy sporo problemów z kilkoma zawodnikami, ale przeciwstawiliśmy się tym, co mamy. Myślę, że jest to dla nas zwycięski remis. Nie chcę triumfować, ale naprawdę takie Zagłębie chcę oglądać. Losy mogły się różnie potoczyć. Z wyniku nie jestem zadowolony, ale z gry już tak. Chcę, byśmy weszli do ósemki jako drużyna grająca dobrą piłkę. Gratuluję Pogoni awansu do grupy mistrzowskiej. Pracy sędziego nie będę oceniał. Gratuluję obu drużynom dobrego widowiska. Na pewno zwycięstwo by nas bardzo przybliżyło do ósemki, ale dla mnie są zwycięzcami i to im powiedziałem.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6193
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...