Kazimierz Moskal po meczu z Koroną nie mógł być zadowolony. Jego zespół dopisał do swojego konta pierwszy ligowy punkt ale piłkarzy żegnały gwizdy.
Tomasz Wilman: Przyjechaliśmy tutaj po ciężkim meczu w Lubinie. Dziś udało się spełnić założenia. Wiemy w którym miejscu jesteśmy i nad czym mamy pracować. Ten mecz to już historia.
Kazimierz Moskal: Nie był to nasz dobry mecz. Był to bardzo słaby mecz. Poza początkiem i momentem bramki było źle. Później było jeszcze trudniej. Ja przestrzegałem przed meczem Koroną. Widziałem dużą niepewność w naszej grze, a nawet panikę. Biorę ten wynik na siebie. Mamy trochę czasu do meczu ze Śląskiem. Musimy ten mecz przeanalizować.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.